Sosya Medya:

Hizmetlerimiz

Ana Sayfa HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Tesisimizde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tablet, efervesan tablet, kapsül, saşe şurup, damla, gıda takviyesi ve sporcu besinleri üretimleri yapılmaktadır.

Arge, formülasyon, Ruhsatlandırma ve Danışmanlık, Tedarik, Üretim, Ambalajlama hizmetlerine ilişkin tüm doğru terminlerle gerçekleştirerek müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Hizmet verdiğimiz firmaların taleplerini yüksek kalite standartlarında gerçekleştirerek hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak, hem ülkemiz hem de yurtdışı ülkeleri için değer yaratmak için özveri ile tüm imkânlarımızı kullanarak onlarla aynı heyecanı ve tutkuyu paylaşarak çalışmaktayız.

Ar-Ge ve Formülasyon

İlaç sektöründeki Arge tecrübesini Gıda Takviyeleri ve Sporcu besinleri üretimine yansıtarak insana, topluma ve çevreye verdiğimiz değer ile birlikte Araştırma ve Geliştirme çalışmaları, bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde titizlikle yapılmaktadır. 

Profesyonel yönetim ve bilimsel yaklaşıma dayalı, sürekli gelişmekte olan Ar-Ge çalışmaları ile toplum sağlığına faydalı ürünler ve bir çok iş ortağımızın ihtiyaçlarına cevap verilmektedir.

İş ortaklarımızın üretmeyi planladıkları ürünler, Ar-Ge çalışmaları kendi bünyemizde tamamlanıp, uygun formülasyonda hazırlanarak numune sunumu yapılmaktadır. Numunesi hazırlanan ürünün onaylanması sonucunda Mevzuat gereklilikleri yerine getirildikten sonra İyi üretim Uygulamaları kuralları çerçevesinde kaliteli üretimler yapılmaktadır. 

Ruhsatlandırma ve Danışmanlık

İş ortaklarımıza sadece kaliteli üretim konusunda değil, Ruhsat ve belgelendirme aşamalarında da yardımcı olmaktayız. Ar-Ge ekibimiz tarafından hazırlanan ürün numunesi iş ortağımızın onaylaması sonrasında ihtiyaç duyulması halinde T.C Tarım ve orman Bakanlığı mevzuat ve yönetmeliklerine uygun Ruhsat dosyasının hazırlanması, başvuru yapılması ve takibi çalışmaları yapılmaktadır.

İş ortaklarımız hammadde ve ambalaj tedariklerini kendileri yapabileceği gibi, denetimleri yapılmış tedarikçilerimiz ile  İş ortaklarımızın rahatı ve memnuniyeti sağlayarak anahtar teslim üretimler yapılmaktadır.  Kaliteli üretim ve İş ortaklarımızın memnuniyeti önceliğimizdir.

Satış, Pazarlama, Medikal ve Lansman Yönetimi

Pazar Analizi, yeni ürün belirlenmesi veya mevcut ürünlerin optimizasyonu, yeni ürün lansmanı ve mevcut ürünlerin satış performans artışı çalışmalarının yapılması, pazarlama stratejileri ile karlılık yönetimi

Medikal planlama ile bilimsel destek sağlanması

Yurt içi ve yurt dışı satış ağı kurulması ve yönetilmesi. Satış ve pazarlama ekibi kurulması, eğitimi ve performans yönetimi.

Dijital pazarlama stratejileri ile e-ticaret yönetimi